Úvěr pro každého

Nebankovní hypotéka bez registru neznamená, že se do registru vůbec nenahlíží. Pravdou je, že se záznamy kontrolují, ovšem není problém, když záznam máte. I přesto můžete získat úvěr. Záznamy se běžně tolerují.
Tento typ úvěru si mohou sjednávat pouze podnikatelé a firmy. Jedná se totiž o podnikatelský úvěr, nikoli o spotřebitelský. Podnikatelský má mírnější pravidla, a proto je velice snadné jej získat. Peníze můžete využít na financování veškerých potřeb ve firmě. Ručit můžete jakoukoli nemovitostí. Doba splatnosti může být nastavená od jednoho roku až na dlouhých 30 let. Nevadí ani nižší daňové přiznání, tolerují se záznamy, a dokonce i exekuce.

pohovor

Do registru se nahlíží z toho důvodu, abychom zjistili, jestli nejste předlužení. Každý poskytovatel úvěru si musí ověřit, zdali je jeho klient schopen splácet, zdali není v exekuci či zdali má dostatek příjmů. Proto se kontrolují záznamy, avšak i pokud záznam máte, tak se nic neděje, úvěr získat můžete. Dokonce to platí i pro případ exekucí. Jestli je máte, ještě to neznamená, že úvěr nemůžete získat. Nechejte to na našem posouzení.

  • Úroková sazba 3% p.a. pro klienty bez záznamu nebo s drobností. Od 6% p.a. pro všechny ostatní klienty se záznamem. Jde pouze o to, abyste dokázali splácet. To je celou podstatou dané problematiky.

Záznamy se tolerují a nahlíží se do nich proto, aby se vhodně dala nastavit výše úvěru k poměru k vašim příjmům. Nikdo si nepřeje, aby se dostal do ještě větších finančních problémů nebo dluhových pastí. To nesmíme připustit ani my, proto se zajímáme o vaše příjmy a výdaje.

domek

V případě, že se k vám banka obrátila zády, vyzkoušejte náš systém

U nás můžete získat velice výhodné podmínky podnikatelského úvěru. Zprostředkujeme také spotřebitelský. Při expresním jednání můžete mít peníze i do 24 hodin. Neplatíte žádné poplatky předem. Celé vyřízení je rychlé a snadné, bez zbytečných otázek. Pouze doložíte nezbytné podklady. Příjem prokážete velice jednoduše, náš systém funguje precizně a dokonale, nic složitého v tom nehledejte.