Už jste vyzkoušeli poppers?

Někteří lidé to přirovnávají k super motáku

Používá se jak při sexuálních hrátkách, tak i na běžných oslavách, grilovačkách nebo jiných akcích. Pro zpestření zábavy existuje už 150 druhů poppers. Každé je něčím výjimečné a každé má něco do sebe .
Využití je opravdu široké. V sexu je nejlepší použití těsně před vrcholem, protože se vám prožitek zněkolikanásobí.

v Muži prožívají daleko intenzivnější pocit orgasmu, je to pro ně jako výbuch. Zvýší a zrychlí se vám tep. Ucítíte bušení srdce i tep v žilách. Zamotá se vám příjemně hlava. Vplujete do říše bezstarostného života, do říše snů. Na chvíli budete mít adrenalin v žilách a budete chtít vybouchnout. Rozhodně se doporučuje mužům, aby si kondom nasadili předem, protože můžete ztratit veškeré zábrany a pak už je pozdě něco dohánět.

Brazílie

v U žen vyvolává pocit drážděn, vzrušeníí. Ženy, které nezažily orgasmus, k němu mohou mít opravdu blízko, nebo jej mohou náhle zažít. Poppers vám totiž prokrví intimní orány a celý reprodukční systém, proto všechno pocítíte daleko intenzivněji. Velice příjemný prožitek, plný vzrušení a krásného vyvrcholení.

Látka, která nám něco dává a něco bere

Jedná se o těkavou látku, která je nebezpečná. Existuje však mnoho různých druhů poppers, které můžete vyzkoušet. Prodávají se jak v malých lahvičkách po 15 ml nebo větších například až 30 ml. Velice populární jsou strong, rush, Amsterdam a mnoho dalších druhů.

Kosmopolitní láska

Nedá se zřejmě říci, co nám opravdu bere, ale pokud to při prvním přičichnutí přeženete, pak vás může začít bolet hlava, můžete pocítit nevolnost nebo pálení v nose. Někomu je až na zvracení, takže rozhodně při prvním použití nepřehánět.

Skvěle se to hodí pro homosexuály

Ti to používají neustále, aniž by o tom mluvili. Je to jejich, v podstatě takový, denní chleba. Uvolňuje se řitní otvor a díky tomu je u homosexuálů sex snadnější a smyslnější. Užijí si prožitek i následný orgasmus opravdu naplno.