Vášeň, uvolnění i odpočinek

Erotika nás provází celým naším životem a přináší nám vzrušení, pocit štěstí, ale i smutku. Užít si jí můžeme v mnoha provedeních od vztahu, přes jednorázové známosti, až k placeným procedurám, které nabízí nevšední zážitky. Erotické masáže z našeho salonu se řadí do poslední kategorie a pomáhají mužům skvěle se odreagovat, zapomenout na problémy a zažít něco jedinečného. Dopřát si je můžete v mnoha provedeních a s mnoha krásnými masérkami.

Masérky si můžete vybrat podle svého vkusu a to již při rezervaci. Naleznete u nás blondýny, hnědovlásky, černovlásky i zrzky. Míry a fotky naleznete přímo na webu a to z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře.

Příjemné prostředí i dobré občerstvení

Uvolnění je důležité pro maximální prožitek z masáže a může k němu dojít jen v příjemném prostředí, které ladí interiérem, umístěním i atmosférou. Naše salóny jsou proto prvotřídně vybaveny a skvěle tak korespondují s kvalitou nabízených masáží. Nechybí ani základní občerstvení, ve kterém naleznete nápoje, alkohol, ale i drobné zákusky.

Masáže pro muže i páry

Erotické masáže nejsou určené pouze mužům. Užít si je mohou i ženy, ale i páry, které chtějí vyzkoušet něco nového. V nabídce je k dispozici hned několik provedení, které mají svou tématiku a dostanou Vás do světa plného vášně, erotiky a potěšení. Při každé návštěvě tak můžete vyzkoušet nový typ masáže a užívat si sexuální napětí v jiném provedení.


Proč zvolit právě náš salon?
· Krásné a profesionální masérky
· Příjemné a útulné prostředí
· Velký výběr nabízených masáží
· 100 % soukromí
· Zajímavé ceny

Vyzkoušejte náš salon a užijte si hodiny skvělého potěšení v zcela novém a netradičním provedení.