Velice zajímavé a zvláštní produkty, které potěší každého

Produkt, který vás potěší, tím je rozhodně Poppers Praha, které se prodávají jak v různých kamenných obchodech, tak právě i na internetu, kde můžete mít ještě další slevy! Využijte této velice lákavé nabídky!

Slevy stále zachovány pro naše příznivce

1. Portály, na kterých jako zákazníci nejraději nakupujete, jsou propojené. To znamená, že pokud máte svůj účet na Erotikum, tak tam jistě máte zachovaný účet i se svou slevou. V případě, že byste chtěli slevu i v Euforikum, tak je to možné! Klasicky si udělejte objednávku, jako jste zvyklí, a my vám sami odečteme 10 % nebo 13 % z hodnoty nákupu podle vašeho statutu zákazníka. Celá částka objednávky se vám tak sníží o tyto krásná procenta. Samozřejmě, že tuto slevu vám hned nastavíme nastálo, takže i v příštích nákupech na našich internetových stránkách opět ušetříte.

2. Další možností, jak získat i zde svou slevu, je možnost, že nás kontaktujete e-mailem. Napíšete si o svou slevu, a když následně uděláte objednávku, my vám do balíčku ještě k tomu zvlášť přidáme 1 ks čističe zdarma!

3. Poslední možnost je udělat objednávku na Erotikum, kde jsou vaše věrnostní účty zachovány. Tedy máte klasicky odečtených 10 % z hodnoty nákupu nebo 13 %.

Klasicky platí objednávky, po kterých získáte státu věrného zákazníka a budete mít slevu.
– 5 objednávek znamená statut věrného zákazníka a tuží slevu 10 % z hodnoty nákupu.
– částka za objednávku vyšší jak 15 tisíc korun, znamená statut platinového zákazníka a tudíž slevu 13 % z hodnoty vašeho nákupu.

Obecně o užívání


Každý, kdo s těmito produkty začíná, by měl být opatrný a rozhodně to hned na začátku nebo poprvé nepřehánějte. Mohlo by se vám to nevyplatit! S větším množstvím uslyšíte své srdce bít, budete mít krásné pocity a rozhodně můžete s partnerem nebo partnerkou takto strávit příjemné chvíle.