Všechno pro rybáře začátečníky i profesionály

Každý rybář dobře ví, že úspěch u vody je závislý nejen na štěstí, a dobře vybraném a zakrmeném místu, ale také na opravdu kvalitním a spolehlivém rybářském vybavení. Základem je samozřejmě kvalitní rybářský prut, určený přímo na druhy ryby, na kterou se chystáte a ne který se můžete spolehnout v každé situaci. Další důležitou věcí je kvalitní, pevný a odolný naviják a samozřejmě pevná šňůra či vlasec, která se nepřetrhne zrovna, když budete vytahovat z vody Váš úlovek.
rybáři ve tmě
Pokud se chystáte na dravce, tak kromě kvalitního prutu a spolehlivé návnady budete potřebovat také spolehlivou montáž na sumce, na kterou nejenže dokonale umístíte návnadu, ale která také zajistí, že Vám už Váš úlovek z háčku neunikne a že jej spolehlivě vytáhnete až ven. Montáž na sumce se skládá z jednoho jednoháčku a jednoho až dvou trojháčků. Můžete, tak jako spousta rybářů umístit rybku, která je návnadou na dravce naprosto ideální, pouze na jednoháček, ale lepší je ji zaháknout i na zbylé trojháčky, díky čemuž zajistíte, že Vám ryba neunikne, ať už zaútočí na háček z kterékoliv strany.

V naší široké nabídce najdete montáže na sumce té nejvyšší kvality od osvědčených výrobců a značek za velmi příznivých cenových podmínek. Stačí si jen vybrat. Můžete si u nás pořídit již hotové montáže na sumce s jedním či dvěma trojháčky, dále také samostatná lanka či trojháčky a také návazce s podvodním splávkem. Samozřejmě, že si můžete pořídit všechny součásti jednotlivě a vytvořit si tak vlastní návazec, pokud jste natolik zruční, ale vždy je lepší se spolehnout na hotový produkt od spolehlivého a zkušeného výrobce.
rybářský prut s háčkem
Kromě toho v naší nabídce najdete všechno potřebné ke kvalitnímu rybolovu. Tak jen vstupte a vybírejte.