Vybavením uděláte synovi radost

Vaše celoživotní láska k rybaření má pokračovatele, viďte? Už delší dobu pozorujete, jak se Váš syn čím dál více zajímá o Vaše hobby. Co víc by si rodič přál, než to, aby se mu potomek podobal. A to nejen vizáží, ale hlavně naturelem a zájmy.
A navíc se Vám nebude courat po neznámých místech s neznámými lidmi. Nebude dělat nekalosti, nepodlehne drogám. V tom jej tedy musíte podporovat, ať se děje, co se děje.

rukavice, prut, návnady, krabička

Jak to tedy vypadá na vašem společném rybaření?
Ráno odjedete s veškerým Vaším vybavením na své tradiční místečko, kde si rozdělíte sedačky, pruty, návnady, splávky, a všechno to ostatní. Ale všechno to rybářské náčiní je jen Vaše, viďte? Váš syn nic vlastního nemá. Jen tu sedačku a starý rybářský prut, který jste mu vlastně jen pronajal.

Určitě je šťastný i za to. Ale nenastal nyní čas, kdy byste měl svému synovi udělat obrovskou radost? Víte, čím? Jasně, že víte.

Řada je na synovi.
Vlastní rybářské potřeby si konečně zaslouží! Synův významný den narození se kvapem blíží. To je přece příležitost k dárku nad všechny dárky světa. A Vy nejlépe víte, co pořídit, aby se syn stal soběstačným rybářem.

Takže si pomalu udělejte přehled.
· Určitě to chce teleskopický prut.
· Vlasce, splávky, olůvka a třpytky.
· Kvalitní multiplikátor.
· Vezírek a podběrák.
· Také nějaký ten rybářský box, kam uloží rybářské drobnosti.
· A jako bonus polarizační brýle, které nemáte ani Vy.

Těšíte se možná víc, než Váš syn. Jak rádi nakupujete rybářské potřeby a náčiní, viďte? Prostě si to užíváte! A víte, co? Kupte mu i malý stan, aby mohl u vody přespávat. Nebo to si necháte až na Vánoce? Nevadí. I to je dobrý nápad, ze kterého bude mít Váš syn neuvěřitelnou radost.

Vaším dárkem podpoříte synův zájem natolik, že jej nebude nic jiného zajímat. A možná si najde kamaráda, se kterým bude rybářskou vášeň sdílet!

muž, voda, jezero, rybář