Vyzrajte na dlouhodobou bolest a únavu a nechte se hýčkat

J i iž delší dobu se necítíte ve své kůži. Jste unavená, ospalá, vše vás bolí a nic nepomáhá. V práci se nesoustředíte a dělá vám potíže fungovat. Nebo jste po operačním zákroku či úrazu a potřebujete se zregenerovat? Pokud i vás něco trápí, neváhejte a vyberte si některý z lázeňských pobytů. Jen ty vám a vašemu tělu dopřejí tolik potřebnou regeneraci a zajistí dokonalý odpočinek a načerpání nových sil.
dekorace lázní
Dopřejte svému zdraví návštěvu v lázních a uvidíte, že se vrátíte odpočatí a plní života. Přestanou vás trápit dlouhodobé bolesti a vaše tělo omládne. Tyto pobyty totiž na vaše zdraví a tělo působí komplexně a efekt je dlouhodobý, na rozdíl od jednorázových návštěv saun či masáží. Jen zde je zaručena péče o celé tělo i mysl. Postaráme se o vás s tou největší péčí.

Nečekejte na lékaře a zajistěte si je sami

Návštěvu lázní už dávno nemusí předepisovat pouze lékař, zajistit si je můžete sami. Stačí si jen vybrat a můžete jet. Možností je mnoho, až přes 1200 pobytů ve více jak 120 hotelech po celé republice. To stojí za vyzkoušení, co říkáte?
Vše je na vás, výběr lokalit, doba pobytu i rozložení procedur. Vyzkoušejte masáže, různé druhy zábalů, speciální koupele či netradiční procedury. Nebo se večer projděte po okolí, i obyčejná vycházka dělá zázraky. Navíc lázeňský život je celkem bohatý a nabízí celou řadu společenských aktivit.
tlakové body

Jednoduše také můžete zadat maximální finanční částku, kterou jste za pobyt ochotni zaplatit, pak už stačí vybrat si jeden z již sestavených pobytů. Je pouze na vás, čemu dáte přednost a co je pro vás pohodlnější.

Jeďte na pár dní nebo celý týden. Uvidíte, jak moc vám to prospěje, jak blahodárný vliv to na vás bude mít. Zaručíme vám, že odjíždět budete spokojení, odpočatí a zdravější.

Pokud máte vybráno, těšíme se na setkání s vámi!