Zlepšete svou image

Hodinky už nejsou dávno jen pouhým ukazatelem času, mají budit pozornost a zrcadlit styl svého nositele. Na tom se shoduje většina obchodníků. Proto myslí nejen na praktičnost, ale zejména design, který zaujme na první pohled. Měli by se vám hodit nejen k obleku, ale také na běžné nošení.

Je zajímavé, že i v dnešní přetechnizované době si stále drží u mužů celkem vysoký post. Mobil vám sice ukáže čas, ale je daleko snazší jen pootočit zápěstí a podívat se. Takový pomocník se vám hodí hlavně v případě, že někam spěcháte a šetříte každou minutu.

masivní hodinky

Několik tipů od módních znalců

· ani dlouhý, ani příliš široký náramek
· Měli byste je nosit co nejblíže zápěstí.
· Pásek od vašich kalhot by měl ladit i s řemínkem vaší časomíry.
· K obleku vybírejte spíše analogové, tedy zlaté či stříbrné.
· Rozhodně záleží i na kvalitě a značce.

modré hodinky

Muži hledají zejména produkty s duší

Takového doplňku si všimne okamžitě téměř každý, protože je velmi nápadný. Svým způsobem by měl podtrhnout váš styl a vkus. Pokud hledáte jednoduchost, pak se vám jistě trefíme do noty . Najdete tady všechny možné typy až po klasické automatické pomocníky, které sice nejsou přesné na sto procent, za to mají srdce na pravém místě a potěší všechny, kteří milují nostalgii.

značkové hodinky

Kovové pásky jsou většinou typické pro IT pracovníky nebo strojaře. Takové hodinky jsou totiž univerzální a za velmi příjemnou pořizovací cenu. Můžete je nosit vlastně kdykoliv, ať už do práce nebo při sportu.