Důležitá součást Vaší kanceláře

Kartotéky jsou naprosto běžným a dá se říci, že i nepostradatelným vybavením téměř každé kanceláře. Nejen u lékaře nebo zubaře najdete tento kus nábytku, ale také v běžných kancelářích různě zaměřených firem. Jde o nepostradatelný kus nábytku, díky kterému si můžete velmi přehledně setřídit všechny potřebné dokumenty a mít je vždycky po ruce a díky velmi modernímu designu, který Vám dnes nabízíme, jde také o dokonalý doplněk Vaší kanceláře.

kancelářské kartotéky

V dnešní moderní době už se nevyrábějí pouze šedivé celokovové kartotéky, ale v naší nabídce najdete také celodřevěné nebo jen s dřevěnými čelními panely. Každopádně ani celokovové už nemusí mít pouze nudnou šedivou barvu, ale můžete si je pořídit v nejrozmanitějších barevných kombinacích. Stačí jen navštívit naši velkolepou nabídku a přesvědčit se o tom na vlastní oči. V naší nabídce najdete všechny na trhu dostupné druhy a modely této důležité součásti Vaší kanceláře a to ve vysoké kvalitě a za skvělou cenu.

Klasické celokovové kartotéky jsou vyráběny z kvalitního plechu a můžete si vybrat z mnoha barevných kombinací. Modely s dřevěnými čelními panely doplní skvěle interiér, který máte zařízený v odstínu nějakého druhu dřeva a přesně tak mohou být skvělým doplňkem Vaší kanceláře celodřevěné kartotéky. Obojí si můžete vybrat hned ve čtyřech odstínech dřeva a to buk, bříza, calvados a třešeň.

útulná kancelář


Každopádně všechny námi nabízené modely jsou zabezpečeny centrálním cylindrickým zámkem a jsou vybaveny bezpečnostním mechanismem, který zabrání vysunutí více zásuvek najednou, což by mohlo způsobit převrhnutí. Všechny jsou vybaveny vysoce kvalitními výsuvy, které umožní celkové vysunutí zásuvky a plný přístup do celého jejího obsahu. Nosnost každé zásuvky je až čtyřicet kilogramů.

Ať už si vyberete kterýkoliv model, zajisté budete spokojeni nejen s kvalitou a cenou, ale také s dopravou po celé republice zdarma a s dlouhou zárukou.