Nejen pohlazení na těle

Podzimní a zimní dny jsou pro náš organizmus velmi náročné. Slunečního svitu značně ubývá a my cítíme úbytek energie. Zdá se, že se naše dobrá nálada vytratila s posledními letními dny. Jsme více podrážděni a unaveni. Z velké části za to může zhoršení počasí a také změna letního času na zimní. Ranní vstávání znamená, že je venku ještě stále tma a večerní návrat z práce, už probíhá často taky za šera. Tu část dne, kdy bychom si mohli užít příjemnějšího slunečního svitu, trávíme uvnitř kanceláře.

masáž

Relaxace v pravý čas

Teď nastává ta nejlepší chvíle, abyste si našli čas jen pro sebe a partnera. Vyrazte na wellness pro dva. Přivítá vás krásné prostředí některých vyhlášených lázní a dopřát si budete moci i několik procedur denně. K většině pobytů náleží i volný vstup do hotelové wellness zóny. Přes den vás čekají příjemné procházky po okolí, prohlídky města a posezení v kavárně. Pozdní odpoledne a podvečer už se může nést v duchu ozdravných procedur. Fantastické masáže a uvolňující koupele jsou to pravé, co zrovna potřebujete. Odměnou za pobyt bude návrat domů v příjemné náladě a plni nové energie.

Pohodlí především

Lázeňské a wellness pobyty by se měly nést v duchu perfektního odpočinku a péče čistě o vás. Určitě vybírejte takový pobyt, kde máte zajištěnu stravu formou plné penze, nebo alespoň polopenze. Pár dní, které si na lázně vyhradíte, musí představovat dokonalou relaxaci. Rozhodně by se nejednalo o odpočinek, kdybyste se museli starat o vaření a nakupování.

relax

Rezervujte si pobyt pro vás a vašeho partnera co nejdříve. Jistě si oba odpočinek zasloužíte. Uvidíte, že i pár dní v klidném prostředí se umí postarat o dokonalý zážitek a relaxaci. Dovolená nemusí jen znamenat odjezd do zahraničí na dlouhé týdny a pobyt u moře nebo na horách. Někdy stačí pár nocí ve vyhlášených tuzemských lázních.