Finanční pomoc snadno a rychle

Úvěry se většinou rozdělují na dvě základní skupiny. Záleží totiž na tom, komu jsou poskytovány. Proto můžete požádat o úvěr spotřebitelský nebo podnikatelský.

  • O spotřebitelský může požádat prakticky kdokoliv.
  • Podnikatelský se poskytuje pouze firmám a podnikatelům.

Oba typy úvěrů ale mohou být pro klienta velice výhodné. V obou případech je totiž možná tolerance nízkých příjmů i záznamů v registrech dlužníků.vybírání hotovosti z bankomatu

  • Úroková sazba u spotřebitelského úvěru může začínat už na čtyřech procentech.
  • Ale pouze v případě, že záznamy v registrech jsou nevýznamné.
    • Jestliže máte z minulosti závažnější problém, pak se bude jednat o úrokovou sazbu od sedmi procent.

Splatnost může být nastavena až na dobu třiceti let. Získat podnikatelský úvěr je stejně snadné. Nebankovní poskytovatel má u svého produktu, kterým je hypotéka bez příjmu https://hypotekybezregistru.cz/, nastaveny podmínky tak, aby se svou žádostí uspěl prakticky každý klient.

Rychlost jednání vás milé překvapí

Jednání je velice rychlé a vzhledem k tomu, že nebankovní poskytovatel nezjišťuje o svém klientovi zbytečně mnoho informací, je možné získat finanční hotovost opravdu v krátké době. Jestliže je to nutné, pak můžete začít čerpat podnikatelský úvěr expres. Což znamená, že už za čtyřiadvacet hodin.

  • Úvěr se pochopitelně poskytuje jako protihodnota k zastavené nemovitosti.
  • Pro urychlení jednání je velice vhodné tuto nemovitost ofotit a zaslat s vyplněným dotazníkem internetovou cestou.

vějíř vytvořený z českých bankovek
Získané finanční prostředky mohou posloužit nejen jako „povzbuzující injekce“ pro firmu, ale můžete si pohodlně vyplatit hrozící i probíhající exekuce, konsolidovat půjčky a nevýhodné úvěry, vyplatit si drahé zástavy. Hypotéka bez příjmu od nebankovního poskytovatele je také výhodná v tom, že je bezúčelová. Což znamená, že nikdo nebude zjišťovat, nač budete chtít získané finanční prostředky využít.