Jak jste na tom se svou sexuální touhou?

Sexuální touha u mužů a žen se nedá srovnávat. Muži jsou na sexuální výkon připravení téměř kdykoliv a kdekoliv. Jakmile to na ně přijde, nemají s tím problém. Je vědecky dokázáno také to, že muži na sex myslí mnohem častěji než ženy.
U žen je tato situace poměrně složitější. Ženy k životu potřebují spíše lásku než samotný sex. Jakmile jsou milované mužem, který jim svou lásku dává najevo, doslova rozkvetou. Po sexuální stránce by pak také neměl být problém.

čekání na sex

Jestliže se ve vztahu ovšem objeví neshody, nastávají obvykle problémy také v posteli.
Zatímco mužům jde především o samotný akt, ženy mají spíše rády i to okolo. Vyžadují tedy dlouhou předehru, mazlení, samotné milování, a po něm opět trošku něhy. Pokud o ženu není z tohoto hlediska řádně pečováno, nejeví o sex příliš velký zájem, což je logické. Když nejste s něčím spokojení, nepotřebujete to.

Často se pak objeví nějaká z forem tzv. sexuální disfunkce u žen , kterých je velká spousta. Rozlišují se tři typy těchto sexuálních disfunkcí –

  • Poruchy sexuální touhy
  • Poruchy sexuální vzrušivosti
  • Orgasmické poruchy

intimní život

Jestliže jste u sebe zpozorovala například nechuť k sexu, absenci sexuální touhy, sexuální averzi, neschopnost dosáhnout sexuálního vzrušení, nebo nemožnost dosáhnutí orgasmu, existuje velká pravděpodobnost, že máte jednu z výše zmiňovaných poruch. Většina těchto poruch může vést k duševní sklíčenosti a duševním poruchám. Je potřeba začít tuto poruchu určitým způsobem řešit.

Sex není tou nejdůležitější životní stránkou, nicméně bez něj je život takový nenaplněný.Sexuální uvolnění v podobě vášnivého orgasmu odplavuje nahromaděný stres a tlak z těla. Při orgasmu se navíc vyplavují hormony štěstí, díky kterým se potom cítíme blaženě. Tudíž je to opravdu výborný lék proti stresu. Takže stojí za to tyto problémy řešit a vyřešit.