Praktický batoh pro rybáře

Je vaší vášní rybaření a chodíte pravidelně sledovat vodní hladinu a vyčkávat, jestli berou? Jistě máte pořádnou výbavu, bez kterého se neobejdete. Nejsou to jen pruty a různé návnady, ale také spousta dalších pomůcek a drobností, které musíte někam uložit. Zpříjemněte si čekání na váš vytoužený úlovek a až půjdete zase příště chytat nějakého toho kapra nebo pstruha, tak si veškerou potřebou výbavu vezměte s sebou v praktickém rybářském batohu.

Do praktického ruksaku se vám tak vejdou všechny vaše potřeby pro rybaření, ale také nějaká ta svačina, kdyby vám u vody náhodou vyhládlo.

pěší turistika

Vyberte si z nabídky různých provedení
Kvalitní, pohodlné a praktické ruksaky vám zpříjemní váš koníček. Při pořizování vašeho nového ruksaku rozhodně máte z čeho vybírat a můžete tak přizpůsobit výběr vašim potřebám a požadavkům. V naší nabídce naleznete různé typy ruksaků.Vybrat si tak můžete z různých objemů, podle vašich potřeb a také podle vašeho vybavení a náčiní, které si s sebou berete pro čekání na váš vytoužený úlovek. Do ruksaků o těch největších objemech se vám tak pohodlně vejde veškeré vybavení, náhradní nebo teplejší oblečení a jídlo na celý den nebo víkend. Můžete tak směle vyrazit na ryby rovnou na několik dní pod stan a všechno budete mít kam dát. Zároveň se vám také ruksak díky polstrování a nastavitelným popruhům dobře ponese i na delší vzdálenosti, a hlavně vás nebude nikde škrtit. U těchto ruksaků oceníte také spousty malých praktických kapespro různé drobnosti a pro věci, které potřebujete mít neustále po ruce.

ryby v Rusku

Až si příště vyrazíte sami nebo s kamarády na ryby,už nebudete muset tahat všechny vaše věci po taškách a v ruce, spousty se vám toho vejde do praktického ruksaku, kam si můžete vše přehledně uložit. Vyberte si ruksak z nabídky podle vašich potřeb a vydejte se za vaším vysněným úlovkem k vodní hladině.