Jedinečná cenová nabídka

Ve své firmě nebo provozu jste měli šatnu v podobě jedné místnosti, kde si mohli zaměstnanci převléknout oblečení a zanechat tam věci, které během pracovní doby nepotřebují, ale bohužel se to neosvědčilo? Potýkali jste se s problémy, jako jsou krádeže nebo ztráta cenných věcí, a tak jste se rozhodli pro jinou variantu? Pokud chcete zainvestovat do této oblasti, určitě bychom vám měli co nabídnout.
K dispozici jsou u nás hezké skříňky , do kterých si budou moci vaši zaměstnanci zamknout vše, co bude zapotřebí.

plechové skříně

Jsou nabízeny v různých velikostech a ve vysoké kvalitě, takže vám vydrží opravdu dlouhou dobu. Ani na design nebylo zapomenuto, takže si můžete volit různé barvy, jejich kombinace, ale samozřejmě také materiály. Výběr bude určitě jednoduchý, pokud máte nějakou představu o tom, co byste chtěli. A pokud představu nemáte a chtěli byste poradit, určitě se na nás neváhejte obrátit.

Široký sortiment

Pokud vám většinou záleží na širokém sortimentu, jste u nás správně, protože je tu opravdu mnoho možností. Vyrábíme různé typy skříněk, abyste mohli být spokojeni. Někomu stačí jen malé šatní skříňky, které se postaví do dvouřadu na sebe a má vyřešeno. Někdo další ale touží po vysokých a úzkých skříňkách, které nabízí dostatek prostoru i na pověšení některého oblečení. Dále jsou tu i takové kousky, ke kterým je připojena lavička, takže si zaměstnanci mohou pohodlně uložit věci do úložného prostoru a přezout se ihned poté.

skřínky

Vybírejte i podle designu

Design je dnes velmi důležitý a lidé si na něm dosti zakládají, zvlášť pokud mají nově zrekonstruované prostory. Pokud jste na tom stejně, určitě se nebojte barev. Jsou k dispozici nejen různé barvy z rozsáhlé palety, ale také různé odstíny či vzory. A co se týče materiálu, určitě nejsou v nabídce jen kovové kousky, ale také tu najdete pěkné dřevěné, které určitě skvěle zapadnou právě k vám.