Malé i velké lahvičky

Poppers jsou k dispozici ve velkých i malých lahvičkách. Malé lavičky mohou mít objem kolem 10 ml, větší mají objem kolem 20 až 30 ml. Mezi nejoblíbenější se řadí Ultra Strong Rush nebo Amsterdam.

muž

Alkyl nitrity
S lahvičkami zacházejte vždy opatrně a bezpečně. Jejich obsah je životu nebezpečný. Pokud by se vám dostal na kůži, může způsobit pouze nějakou vyrážku, podráždění, ale také popálení. Lahvičky obsahují alkyl nitrity různého typu. Může se jednat o isobutyl nitrit, butyl nitrit, amylnitrit. Právě tyto látky se prodávají jako čističe kůže, erotických pomůcek a jsou vhodné jako speciální čistící přípravky na hlavy audio a video rekordérů. Najít je můžete také v osvěžovačích vzduchu. Mezi další se řadí některá afrodiziaka, kam se mohou také přidávat. Tyto nebezpečné látky jsou těkavé, rychle se vypařují a jsou hořlavé. Nikdy s nimi nemanipulujte, pokud budete stát u otevřeného ohně. Vždy jednejte opatrně a s ohledem na zdravotní i bezpečnostní rizika.

ženy

Uvolňují hladké svalstvo

Často se lidé ptají, jaký to má vlastně účinek. Po přičichnutí se vám uvolní hladké svalstvo, což znamená koneční, ale také u žen vaginální oblast. Pokud přípravky budete používat při sexuálním styku, pak je nejlepší počkat až do úplného konce a použít je těsně před vyvrcholením. Pocítíte neuvěřitelné pocity slasti, vzrušení a orgasmus bude mnohokrát pronikavější a intenzivnější. Dá se přirovnat k orgasmu u žen. Užijte si tyto pocity naplno. Díky uvolnění kolem análního otvoru jsou tyto lahvičky velice oblíbené mezi homosexuály. Usnadňují lehčí průnik a vnik do konečníku. Anální styk je zajímavější a příjemnější. U žen mohou způsobit orgasmus. Pokud žena nemůže dosáhnout orgasmu nebo jej nikdy předtím nezažila, může vyzkoušet právě lahvičku poppers. Zažije intenzivnější pocity slasti, vzrušení a snadněji dosáhne orgasmu, díky uvolnění hladkého svalstva.
Působí jednu až dvě minuty.