Poppers z Anglie, Německa, Japonska nebo Ameriky

V dnešní době existuje již celá řada lahviček poppers. Obecně je známá asi stovka různých druhů. Najdete je o velikosti 15 až 30 ml. Nejmenší lahvičky mají do 15 ml. Mohou obsahovat 10 ml a jedná se o malé lahvičky. Větší mají samozřejmě 30 ml, ty už se řadí mezi opravdu velké. Dlouhou tím pádem vydrží.

lidé=

  • Nejznámější je Rush. Prodáváme pouze kvalitní a ověřené druhy. Rush se u nás najde pod názvy:
  • Rush Ultra Strong toho se denně prodá miliony lahviček po celém světě. Naše cena tohoto konkrétního produktu je 189Kč.
  • Rush Liquid Incense za 199Kč. Vynikající cena za mimořádný produkt.
  • Rush Ultra Strong máme také v nabídce jako Big Ultra Strong ve verzi 30 ml.
  • Další oblíbené jsou také Amsterdamy. Naše nabídka je opravdu široká, najdete zde sto druhů různých značek a produktů.

Balení zásilky

Každou zásilku balíme do pěnových obalů nebo bublinkové folie. Záleží na druhu vybraného zboží a na počtu v balení. Balíčky jsou pečlivě zabaleny, aby při přepravě nedošlo k poškození. Moc dobře víme, že jsou lahvičky ze skla a že by se mohly poničit při převozu, a proto na to dáváme opravdu velký pozor. Zřetelně vše zkontrolujeme a pošleme přímo až k vám domů. Máme také online telefonickou podporu pro případ jakýchkoliv dotazů. Velice rádi odpovíme na vaše otázky.

člověk

Abychom se vrátili k balíčku, tak balíček vám přijde až na doručovací adresu a samozřejmostí je pro nás vaše soukromí, které respektujeme a ctíme, a proto na balíčku nejde poznat, odkud přišel nebo co obsahuje. Je zcela diskrétní a neobsahuje žádné obrázky. Tímto způsobem se snažíme chránit vaše soukromí.
Užívejte si veškeré čističe. Oficinálně se nazývají jako čističe. Jsou vynikající na čištění kůže, erotických pomůcek ale také zejména na audio a video hlavy rekordérů. Obsahují nebezpečné chemické látky. Jsou vysoce hořlavé, těkavé a nesmí přijít do styku s kůží.