Na trhu se objevují v mnoha variantách

Druhů poppers je snad už stopadesát. Existují různé verze, avšak všechny mají jeden jediný a podobný účinek. Používají se všechny stejným způsobem a to přičichnutím. Nejlépe však sedí homosexuálům, kteří by bez těchto přípravků často ani souložit nemohli, protože právě díky těmto produktům se dokonale uvolní a do jejich zadečku to vklouzne jedna radost. Pak si to konečně mohou naplno užít. Malá pomůcka, díky které si vychutnáme báječný prožitek.

koktejly

Užijte si luxusní pocity ve dvou

Chcete překvapit partnerku? Nebo naopak chcete zažít výjimečné chvíle s vaším partnerem? Už vás sex nudí? Chtělo by to trochu okořenit? Tato malá lahvička nestojí moc peněz. Můžete ji použít vícekrát a žádným způsobem vás neovlivní dlouhodobě. Jedná se o krátkodobé pocity, které za pár chvil vyprchají. Užijte si luxusní pocity ve dvou. Pánové to především používají těsně před orgasmem, aby si vrchol ještě více vychutnali. Dámy touto formou mohou poznat skvělý a nepopsatelný zážitek a mohou poprvé dosáhnout svého orgasmu. Záleží na každém, kdo jak si tyto produkty přizpůsobí. Čichají se i na různých akcích a zábavách, kam se lidi chodí jen tak pro zábavu bavit. Zlepší to vaši veselou náladu a budete skvěle naladěni do dalších chvil.

láska

Co vlastně představuje tento produkt?

Poppers jsou však také nebezpečné. Oficiálně se jedná o čističe, které mají vyčistit zašlou kůži nebo audio či video hlavy. Používají se také k čištění erotických pomůcek a dalších materiálů. Proto jsou vysoce hořlavé a těkavé. Mohou způsobit nevolnost či závratě. Ztratíte veškeré zábrany a může dojít také k malátnosti. Někteří lidé takovéto pocity nemají rádi, proto by se již dopředu měli těmto produktům vyhnout. Ostatní, kteří to prostě chtějí zkusit, tak si mohou vybírat z opravdu širokého sortimentu. Vždy musíte mít 18 let svého věku. Zažijte nový vzrušující zážitek!