Nikdy jich nemáme dostatek

Teď si nepovídáme o nových kabelkách, nebo obuvi, které samozřejmě ženám chybí nejvíce. Řeč je o něčem docela jiném, avšak toužíme po nich úplně stejně. Stále nám chybí praktické úložné prostory, do kterých bychom si mohli vše účelně srovnat, uložit a roztřídit. A když po nich toužíme doma, jak moc po nich budeme toužit v našich kancelářích? Tam je potřeba účelného srovnání a roztřídění všech důležitých dokumentů mnohem intenzivnější. Na všech pracovištích nesmějí chybět praktické kancelářské skříně.Samozřejmě není možné zůstat jen u jednoho typu a modelu provedení. Potřebujete skříňky na různé typy dokumentů, některé je třeba mít hned při ruce a některé mohou sloužit pouze k archivaci.

Vybíráte skříně do reprezentativních prostor? Vsaďte na bílou barvu a můžete zvolit prosklené dveře. Budou skříně umístěny jen na chodbě? Můžete volit levnější variantu provedení s dostatečnou nosností polic. U nás je možnost vybrat si mezi osmy sty typy nejrůznějšího provedení a zpracování.

Pokud si vyberete z našeho bohatého sortimentu, nemusíte se trápit starostmi o dopravu. Vše vyřešíme za vás!

Kolik skříní je dost?

Na tuto otázku není snadné odpovědět. Jednoduchým vodítkem je to, že byste měli pořídit tolik úložných prostor, kolik máte místa ve vaší kanceláři. Samozřejmě s ohledem na pohodlí vašich pracovníků. Pokud neomezíte pohodlí při práci vašich zaměstnanců, pořiďte nejrůznější skříňky do každého volného místa a podél všech zdí. Za pár let fungování vaší společnosti nebudou stačit ani tyto úložné prostory, které se vám zpočátku zdály být tak štědré.


Začněte tím, že si rozvrhnete, kde všude je možné skříně rozmístit a prostor si pečlivě rozměřte. Poté můžete využít možnost zpracování nábytku na míru, nebo si vybrat s nabídky nábytku, který je skladem a ihned dostupný.