Odblokujte svou smyslnost

Víte, jídlo, pití, mít kde bydlet, mít svou práci, to jsou věci, které dnešní člověk k životu skutečně potřebuje. Ale také zdraví, o které je potřeba se starat. Když něco z toho chybí, člověk je celý nesvůj, ale snaží se udělat všechno pro to, aby je opět měl.

Ale člověk ke svému životu potřebuje také lásku a smyslnost. Pokud se té nedostává, pak se člověk stává strojem, který shání peníze, aby zajistil všechny potřebnosti.

masáž

Můžete samozřejmě oponovat tím, že jíst a pít se musí, takže prioritou v životě člověka je hlavně mít zaměstnání. To je svatá pravda. Ale, co když jej už máte? To dáváte veškerou svou energii do pracovních výkonů? A kde berete energii na vlastní uspokojení? Jak dbáte o své fyzické a duševní zdraví?

Člověk potřebuje občas vypustit!

Pokud se ve Vašem těle nahromadí negativní energie, pak můžete čekat pouze nemoci. Tak to je. Kolik nemocí se objeví nedostatkem energie? A víte, kde ji nabrat?

· Můžete jezdit na kole.
· Můžete denně cvičit.
· Můžete ale také najít uvolnění při erotických masážích.
Kroutíte nevěřícně hlavou nad posledním údajem? Proč? Protože je to prapodivné uvolňování negativní energie, která Vám huntuje tělo? Tak to jste vážně vedle. Erotické masáže patří k těm nejvhodnějším metodám, jak se udržet svěží a nestrádat.

Určitě jste už někdy v životě podstoupil nějakou masáž. Třeba po úrazech, nebo při zablokování páteře. A víte, že může být zablokována i Vaše smyslnost? Vy to možná nepociťujete, protože Vás plně pohlcuje práce a Vaše pracovní výkonnost. Ale pokud si jen představíte, jak Vám jemné ruce polonahé masérky hladí Vaše tělo, určitě se musíte pozastavit nad tím, že Vaším tělem probíhá zvláštní, ale velmi příjemný pocit!

sexy

A to je právě to, co běžně nevnímáte. To je to, co chybí Vaší tělesné schránce, ale hlavně Vašemu duševnu! Erotická masáž je v podstatě prevencí Vašich negativních nálad. Myslete na to!