Uvolněte se s různými druhy wellness pobytů

žena, červené šaty, motolo, moře

Velice oblíbené wellnes pobyty se těší stále větší oblibě. Jsou skvělé na uvolnění stresu a napětí z vašeho těla, ale také jsou vhodným prostředkem pro odpočinek a relaxaci. Načerpáte novou sílu. Poznáte nová místa, nové lidi a také báječné prožitky.

1. Souznění těla i duše
– dojít byste měli až k pocitům blaha. Takzvaně na konec světa, kde se budete cítit dobře a příjemně. K tomu jsou zřejmě nejlepší různé procedury, které se v rámci pobytů můžete také zarezervovat dopředu, nebo k nim budete mít volný přístup po dobu pobytu. Všechno je vždy uvedené v popiscích, takže můžete najít přesně to pravé pro vás, abyste došli k souznění vašeho těla, zbavili se přebytečného stresu a napětí a naopak docílili harmonie v duši. Nová síla s vámi bude ještě dlouho po té, co si prodloužený víkend nebo třeba celý týden užijete.

2. Odpočinek a relaxace
– pro každé tělo je důležitá aktivita, ale také odpočinek. Ten si můžete dopřát, když si vyjedete někam z domova, do pěkného hotelu, penzionu nebo rovnou do lázní, kde se necháte hýčkat. K dispozici máte přehledný sortiment ubytování, plnou penzi, polopenzi a ostatní možnosti na výběr.

ruce, masáž dlaně

Poznání nových zážitků a krásných míst

– Tato místa však nemusíte navštěvovat jenom z jednoho hlediska, například zdravotního, což je sice velice žádoucí, ale mnoho lidí volí cestu poznání, tedy chce i místo, kam se může jít projít, někde v přírodě, mezi krásným prostředím, blízko k městu nebo památkám. Poznávat můžete jak nová místa, tak i nové kultury nebo nové přátele. Vychutnejte si malou procházku, túru po lesích nebo projížďku na kole. Potom můžete jít do lázní nebo vířivky a nechat se okouzlit báječnou masáží masérek, které z vás na hodinu nespustí ruce. Aktivní odpočinek v rámci pohodlné relaxace, kterou si do sytosti užijete.

– Můžete jet jako mladý pár, či starší, který si chce dopřát něco výjimečného.

barevné smoothie, ovoce