Okouzlete a užijte si

V gay klubech se to jenom hemží krásnými a mladými těly, ale jak a čím zaujmout? Jděte do toho nejlepšího, co můžete nabídnout! Poppers Rush jsou oblíbené nejenom kvůli svým účinkům, ale také pro svou neukojitelnou rozkoš. Každý z těchto produktů patří do skupiny TOP, čili je tím nejlepším a neprověřenějším, co zde máte k dispozici.
muži s pádly.jpg
Vybírejte ze známých druhů nebo vyzkoušejte novinku!
Blue Boy, Slam Dunk, Master M, Fukker, FF, Jungle juice, Iron fist, Big iron horse, Big alpha, Big king originál, Small platinum, Small gold medal, Rush winter edition, Small Push black label, balíček červené běsnící prase, Small Jungle Juice, Amsterdam special, nebo spoustu dalších různých druhů balíčků, které jsou vždy v kombinaci dvou čističů. Ve fantazii se meze nekladou. Vždy originální zboží za tu nejlepší cenu. Velice oblíbený je stále typ Rush, který si drží přední příčky v popularitě. Přesahuje všechny dostupné verze a čističe i tím, že je příjemně silný a nemá snad žádné nežádoucí účinky. Velice dobře se snáší a používají je jednoduché.
šipka a panáčci.jpg

Top nabídka

Top nabídka zahrnuje pouze kvalitní a prověřené druhy v té nejvyšší jakosti. Najdete zde také nejlepší cenu, samozřejmě plně přizpůsobenou požadavkům našich zákazníků. Snažíme se ceny držet opravdu nízko, a proto jsme pro vás připravili speciální nabídku a ceny ještě více snížili.
v Některé typy doporučujeme na skleněné bongy. Mezi nejprodávanější se stále řadí menší typ – Small Rush Liquid Incense. Klasický produkt, který se hodí na všechny typy použití. Velice účinný čistič, který doporučujeme právě zejména na skleněné bongy, a také na šlukovky. Je o něm známo že v každém případě vždy zaručeně uvolní to, co je potřeba uvolnit. Netřeba dodávat dalších slov.
plan B.jpg
v Dalším oblíbeným produktem, který se řadí mezi nejprodávanější, je Rush Ultra Strong 24 ml – za nejlepší TOP cenu v ČR. Své místo na slunci si také stále drží Small Gold Rush.