Pořiďte si plechové šatní skříně

Svařované skříně z ocelového plechu mají vysokou odolnost a tuhost. Vzájemnou kombinací skříní a nástavců je možné vytvořit praktické kovové skříňové stěny – obdobně jako u skříní dřevěných či dřevotřískových. K základním modulům jsou většinou k dispozici moduly přídavné a tak je možné vytvářet spojené řady. Vyztužené křídlové dveře s vnitřními závěsy a plastovými dorazy bývají téměř pravidlem.

plechové šatní skříně

Uzamykání může být provedeno pákovým rozvorovým mechanismem se zámkem a dvěma klíči. Na povrchové úpravy se nejčastěji používají vypalovací práškové barvy v různých odstínech. Police jsou výškově přestavitelné, pokud jsou skříně opatřeny zásuvkami, pak tyto jsou většinou na kvalitních kuličkových výsuvech a obvykle je lze vysunout do 95% jejich hloubky.
Plechová šatní skříň má mezi spotřebiteli velkou oblibu a na trhu je uvedené velké množství různých modulů.

Kovové šatní skříňky s lavičkami se dodávají v různých barevných kombinacích; vybaveny jsou většinou horní policí, tyčí na ramínka, háčky a jmenovkou. Pomocí větracích otvorů ve dveřích, popřípadě na zadní stěně je zabezpečena cirkulace vzduch. Zamykání je řešeno buď cylindrickým nebo otočným zámkem.
Víceboxové plechové šatní skříňky a skříně

Když navštívíte aquapark či krytý bazén, zcela jistě si odkládáte šatstvo do těchto boxových skříněk. Bývají užity tam, kde je třeba umístit mnoho boxů pro velké množství návštěvníků v poměrně malém prostoru. Na trhu jsou nabízeny boxové skříně se 4 až 20 boxy!

šatní skříňka

Tyto produkty nacházejí své uplatnění, kromě již zmíněných plaveckých areálů, ve sportovních centrech, posilovnách a fitcentrech, v knihovnách, školách a školkách, aj. Široká škála barev včetně dezénů v odstínech dřeva umožňuje využít tyto výrobky v každém interiéru.