Právě kovová kartotéka A4 má pro své majitele spoustu výhod

Mezi hlavní výhody proč si pořídit pořádací skříň z pevného materiálu, je její delší životnost a také stabilita, kterou se díky své větší váze vyznačuje. Formát spisových závěsných desek je normalizován na klasické standardní desky A4. Jistě vás bude také zajímat materiál, ze kterého je taková skříň na pořádání složek vyrobena. Jsou to ocelové svařované pláty plechu. Kuličková ložiska, vám pak zajistí velmi hladký pojezd šuplíku po drážce uvnitř samotné skříně.

šuplíčky, třídění

Čelo zásuvky je vždy opatřeno štítkem na popisku

Již při výrobě bylo myšleno na to, že každý si potřebuje vybavit svou kovovou kartotéku A4 vlastnímzpůsobem rozlišovacích popisků. Na vrchní straně vysunovacího šuplíčku tedy rovnou naleznete štítek, kam je možné vložit popisek s označením podle potřeby.

Centrální zamykání kvalitním cylindrickým zámkem Burg

Jistě chcete mít své záznamy a soukromé věci či dokonce zdravotní dokumentaci pacientů pod zámkem a v bezpečí. Díky zámku Burg se dvěma klíči dosáhnete absolutní jistoty, že všechny citlivé údaje budou pěkně pod zámkem bezpečně zajištěny.

Jak je zajištěno, aby nemohl vysunovací šuplík při vysunutí vypadnout?

I na tento fakt výrobce samozřejmě myslel a zajistil blokaci. Díky ní, je možné vysunout vždy současně jen jeden šuplík, který má pojistku právě proti vypadnutí. Bylo totiž myšleno i na to, že při vysunutí většího množství šuplíků najednou, by mohlo dojít k přetížení, a tím destrukčnímu pádu celékovová kartotéka A4.

dřevený šuplík karotéky

Barevnost nabízených pořádacích skříní

Vybrat si můžete z celé řady, od bílých, šedivých, zelenkavých, až po různobarevné nebo oblíbené antracitové. Můžete si tedy vhodně zvolit právě takovou barvu, která bude vhodně doplňovat interiér vybavení celé vaší kanceláře.

Jak vypadá povrchová úprava pořádací skříně?

Povrchová úprava je provedena práškovým vypalovacím lakem, který se vyznačuje výraznou stálostí, jak na světle, tak i vlivem stáří či odírání při dlouhodobém používání.