Rovnání zubů

Zdá se Vám jenom při pomyšlení na rovnátka, že by to nebylo ono? Bojíte se, že byste se nemohli ani pořádně najíst? Myslíte si, že to bude bolet? Je vám divně z pocitu, že byste měli mít něco navíc v ústech? Obáváte se, že byste si nemohli nadále čistit zuby tím správným způsobem a to by mohlo způsobit ještě více kazů nebo jiného poškození Vašeho chrupu? Nechcete mít v puse nějaký kov? Víte, že by Vám to v ústech zavazelo a že byste pořádně nemohli ani mluvit? úsměv s bílými zuby

  • To všechno jsou jenom úvahy. Lidé jsou vůči rovnátkům velice předpojatí. Myslí si, že by jim v ústech zavazely, že by se nemohli ani najít nemluvě o tom, že by nemohli pořádně mluvit, když budou mít něco přilepeného na zubech – v případě fixního typu. Natož pak důvod, že to vypadá na první pohled hrozně a že byste nemohli nikde ani otevřít pusu.

Ve skutečnosti se ničeho z těchto důvodu nemusíte obávat. Jakmile je budete mít, nebude Vám to připadat tak hrozné a velice rychle si na ně člověk může zvyknout. (Poznámka toho, kdo si tím vším prošel a měl rovnátka takzvaně na pevno nahoře i dole a to v době skoro plnoletosti. Čili obávání se na střední, jestli Vás přijmou, jestli to nebude vadit první lásce a podobně.)
Naopak život s nimi může být i povzbudivý, protože z toho nakonec vyjdou krásné a rovné zuby. Mnohým lidem to může pomoci z estetického hlediska, ale také ze zdravotního. zubní kartáček elektrický s modrými štětinami a rukojetí
Fixní rovnátka Petrortho mohou pomoci jak mladším skupinám obyvatelstva, tak i těm starším, kteří už se na to například necítí nebo si říkají, že už je to v jejich věku zbytečné. Nikdy to není zbytečné a sami následně uvidíte, že si budete moci ještě roky užívat rovné zuby.

Běžný doplněk mnohých úst

Nejedná se o nic výjimečného. A v dnešní době existují i typy takzvaně neviditelné.
Rovnátka mohou být:

  • Snímatelná – často říkáme sundávací. Tato varianta je vhodná i pro děti a těm nabízíme barevné s obrázky, aby si je oblíbili. Dospělí si mohou zvolit variantu snímatelných takzvaných neviditelných. Velice moderní jsou průhledné dlahy. Existují také stále typy fixních z kovu nebo také ve formě estetického provedení.