Rychlé a snadné použití lepících pásek

Sortiment lepících pásek se za poslední desetiletí hodně změnil a naštěstí jsou pryč doby, kdy jsme měli na výběr jednu průhlednou pásku z PVC a potom ještě hnědou papírovou, která měla jednu stranu pokrytou vrstvou lepidla, které se muselo namočit a páska se kroutila a vůbec nedržela.otevřená lepenková krabice
V současném výběru najdete ty nejzákladnější lepící pásky, které můžete využít díky rozumné pořizovací ceně a jednoduché aplikaci pro potřeby v domácnosti (zalepení krabic, drobné kutilské opravy) a potom jsou speciální lepící pásky, které využijete nejen doma, ale i v kancelářích firem, dílnách a obchodech.
Doma určitě nesmí chybět stříbrná lepící páska s vodící tkaninou, která je velice odolná a pevná. Když s ní provizorně slepíte třeba poškozenou násadu zahradního nářadí, brzy zjistíte, že takto opravené nářadí vám může sloužit ještě dlouhou dobu. Tato páska vám rovněž může být nápomocná při lepení plastu, který je běžnými lepidly jen těžce opravitelný (plastové přepravky pro zvířata, plastové organizéry v dílně).
Každý ocení krepovou lepící pásku, která je v nabídce speciálních lepících pásek v několika šířkách a ušetří vám zdlouhavé a obtížné uklízení po malování stěn interiéru. Páska vám ochrání před barvou různé lišty, zárubně, okraje dřevěných stropů a obložení, zásuvky atd.
Mnoho využití najde i oboustranná lepící páska, která díky své výborné přilnavosti a trvanlivosti umožní lehce upevnit dekorace v dětském pokoji, bez poškození zdí, nábytku a dveří. Stejně dobře přilepíte věšáky a držáky v kuchyni, v předsíni a v komoře. Rychle a snadno zafixujete sítě proti hmyzu do oken a dveří a stejně jednoduše je po sezoně zase sundáte.kutilská dílna
Pro každodenní kancelářskou práci se hodí lepící pásky z PVC, pro rychlé a efektivní zalepení všeho potřebného.
Žlutočerná lepící páska najde využití všude tam, kde je nezbytné označit zúžená místa, nebezpečné překážky v cestě, snížené vjezdy a výjezdy, nebezpečné nájezdy, podlahové značení ve skladech, označení schodišť atd.