Selvintech recenze


Mateřská dovolená, to nejhezčí období v životě ženy, současně je to, ale i tím nejnáročnějším. Vše kolem péče o dítě je tolik vysilující a rodičovský příspěvek nemůže být tak vysoký, jako další plat. Tohle je i můj případ. Někdy mě ničí, že nemohu koupit svému dítěti vše, co bych opravdu chtěla a mám výčitky, že nijak jinak partnerovi neumím do rozpočtu přispět. Ono upřímně pocit totální finanční závislosti není taky nic moc.

Vánoční ozdoby

Po roce stráveném doma jsem se rozhodla, že tuto situaci rozlousknu a najdu si nějaký přivýdělek, každá koruna do rozpočtu dobrá a navíc ze sebe budu mít dobrý pocit, že jsem užitečná i jinde než při péči o miminko a naší domácnost.

Šla jsem do toho naplno, ale bohužel hodně možností jsem neměla. Partner má nepravidelnou pracovní dobu a ještě k tomu směny. Bohužel často neví, jak bude pracovat za dva týdny, no a nikoho na pravidelné hlídání také nemám. Babičky jsou obě pracující a bydlí daleko. Jednoznačnou volbou pro mě byla tedy práce z domova. Myslela jsem si, že to bude snadné a tak plná očekávání s otevřeným internetovým prohlížečem jsem začala listovat.
dekorace panenky
Pozitivní nálada mi dlouho nevydržela, protože většina nabídek byla buď prodej nějakých produktů, na což nejsem stavěná nebo pochybné podvodné nabídky. Řekla jsem si však, že naděje umírá poslední, hledala dál a našla selvintech recenze, které mě velmi inspirovali k dalším krokům. Jedná se o výrobu dekorativních ozdob, které můžu v klidu vyrábět, když maličký spinká. Vše mi bylo podrobně vysvětleno a mohla jsem začít a mohu říct, že jsem nadmíru spokojená. Přesně jak, jsem plánovala, pracuji, když malý spí a kolik si vydělám je čistě na mně. Jsem prostě pánem https://flexibooks.cz/bud-panem-sveho-prostoru/d-71563/ svého času. Práce je férově ohodnocená podle toho, kolik toho zvládnu vyrobit. Teď už mohu svému děťátku koupit více než dříve. Také hledáte přivýdělek na doma, který vás bude bavit? Kde si můžete čas naplánovat podle svých možností, které se mohou pochopitelně průběžně měnit? Tak jděte do toho!