Selvintech recenze

I když se důchody stále zvyšují, není jednoduché s nimi vyjít. Bydlení se zdražuje a přeci nemusíme jen živořit na stáří. Zdá se mi to až neuctivé. Vím o tom své. Jsem důchodkyně, která celý život pracovala jako zdravotní sestra. Práce mě velice bavila a naplňovala. Později jsem však nebyla schopná vykonávat práci na směny, protože to bylo vzhledem k mému pokročilejšímu věku velmi vysilující. Bohužel jak šel čas, tak se k věku přidali i zdravotní potíže.
Vánoční ozdoby
Díky Bohu, chodit mohu a sama se obsloužím, ale na to abych mohla pracovat ještě v nemocnici, mi už síly opravdu nestačí. Manžel je bohužel úplně nechodící, tak ani u něj tato možnost neexistuje a je to hodně znát na našich příjmech. Léky jsou drahé, bydlení je drahé, když si chcete jednou za čas dopřát něco lepšího nebo alespoň koupit pěkný dárek vnoučatům stojí to pak hodně odříkání. Poradila jsem se synem, který se mi nejdříve smál, ale potom mi pomohl najít fajn přivýdělek. Na počítači sama moc neumím, tak když je potřeba, pomáhá mi naštěstí můj ochotný syn. Chtěla jsem najít nějakou nejlépe manuální práci, kterou mohu vykonávat doma ve volných chvílích a v případě únavy ji odložit. Chvíli trvalo, než jsme společně našli něco seriozního, ale to pátrání přesto stálo za to a jsem nadmíru spokojená.
Vánoční dekorace
Společně jsme narazili na selvintech recenze, kde se vyskytla velmi lákavá nabídka. Paní, která nám velmi rychle odpověděla, při žádost o práci a její vysvětlení samotné práce bylo velmi konkrétní a žádná informace nechyběla. Ruce mi slouží naštěstí velice dobrá a přivýdělek, při kterém mohu vyrábět ozdoby, mě navíc velmi baví! Předměty, které vyrábím pro selvintech, jsou opravdu krásné a jsem hrdá na to, že to zvládnu a hlavně, že teď už dokážu ušetřit nějakou tu korunu a pak si bez výčitek můžu vyjít s kamarádkou na kávu nebo koupit vnoučkovi vysněné autíčko. Cítím se hned lépe a veselejší. Chcete si také přivydělat?