Skříně neslouží jen v domácnosti

Potřeba odložit si oblečení, popřípadě odložit jiné osobní věci se neobjevuje jenom v domovech každého z nás, ale také na dalších různých místech. Příkladem lze uvést
zaměstnání, posilovny, plovárny, rehabilitace, wellnesscentra anebo školy. Právě tam můžete najít kovové a dřevěné šatní skříňky, které nabízí universální řešení pro odkládání oblečení nebo jakýchkoliv jiných osobních věcí.
Abyste mohli v tomto odvětví vybrat ideálním způsobem, bude nutné uvědomit si své požadavky a na základě těch začít s výběrem. Ačkoliv se může zdát, že třeba rehabilitační centrum nebude mít o tolik odlišné požadavky jako základní nebo střední škola, věřte tomu, že určité odlišnosti zde jsou.


Počet skříněk je rozhodující

Zatímco na rehabilitace v jedné chvíli může přijít jen omezený počet lidí, například dvacet, ve školách se po celou první polovinu dne nachází třeba i dvě stě nebo více studentů. Právě na této skutečnosti byste měli zakládat výběr, a to hlavně z důvodu zámků, které se ke skříňkám dodávají. Neměli byste totiž připustit, aby více uživatelů těchto skříněk mělo stejné zámky. Naštěstí však výrobci počítají se vším, a proto můžete vybírat u specialistů, kde budete mít jistotu, že vše bude v pořádku.

Lavička může posloužit, ale také překážet

Dalším důležitým prvkem je lavička, která se k tomuto typu nábytku dodává. Zatímco například v šatnách určitě skvěle poslouží a nabídne uživatelům oporu při obouvání, ve školách nebo v menších prostorách bude tento prvek velmi nepraktický vzhledem ke své velikosti.

Jaké další prvky mohou ovlivnit váš výběr?


Vnitřní uspořádání skříňky
Barva a celkový design
Velikost a tvar nábytku
Určení a materiál

Výběr skříněk je velmi bohatý a nabízí každému možnost vybrat přesně tak, aby byly splněny veškeré požadavky.