Služba výhradně pro muže

Lap dance je kontaktní tanec. Pohyby v rytmu hudby jsou pro každého muže oslnivé, a pokud jde o ženu, která se bude vznášet nad vaším klínem, tak to bude ještě mnohem lepší zážitek, než jenom koukat nebo stát opodál. Takto si to vychutnáte i s těmi nejlepšími detaily. Přiobjednejte si tuto službu ke klasické erotické masáži. Dech beroucí taneční vystoupení, při kterém rozhodně budete mít otevřená ústa. Ladné a krásné křivky dámy, kterou si vyberte a která se vám v každém ohledu bude nejvíce líbit, se budou v rytmu hudby pohybovat ze strany na stranu a okolo vás. Přičemž mnoho z času tráví daná masérka přímo na vašem klíně.

ženský zadek, bílá tanga

§ Většinou muž sedí a dámy se blízko něj všemožně vrtí a ukazují mu své přednosti. K tomu sexuálně naladěná hudba a budete už při tomto styku vzrušení. Jde o doplňkovou službu k erotické masáži, takže si ji může přiobjednat každý muž, který má rád krásné tělo a také pohyby dráždění formou tanečního vystoupení.

§ Tímto aktem se samozřejmě začíná a trvá okolo 10 až 15 minut. V tomto procesu se skvěle uvolníte a také poznáte partnerku z jiného úhlu pohledu. Žádná se nestydí, takže můžete požádat jakoukoliv dámu právě o lap dance. Skvěle se tím navodí atmosféra a vzrušení už od samého začátku bude všude kolem vás. Nabijte se energií již při vstupu. Potěšení z tance vás jistě uspokojí nejenom duševně, ale také příjemným pohledem a žádanými doteky na všemožných místech vašeho těla.

Líbí se vám pohyby žen, když tančí?

Nechce si jednu tančit přímo na vašem klíně. S touto speciální službou si můžete k běžné erotické masáži přiobjednat ještě potěšení vašich očí a také smyslů, které máte přímo ve svém klíně. Tento tanec pochází z erotických klubů, ale to nemění nic na tom, že muže rozžhaví a navnadí.

Rozdráždění probíhá právě kvůli tomu, že muž má všechno na dosah. Může se jenom dívat a pozorovat, jak se celá žena krásně svíjí a houpe, jak má kulatý zadeček a krásné prsy přímo před ním. Všechno to máte jako na dlani, tak toho využijte.

muž, model, šála, svetr