Odvětví, ve kterém si v každé situaci umíme poradit

Stavební odvětví zahrnuje mnoho různých druhů prací. Autojeřáb však můžete potřebovat při každé z nich. Do těchto odvětví, která velice rádi zprostředkováváme, se řadí:

zatížení

1. Montování bednění
2. Demontování
3. Betonování
4. Záchranné a vyprošťovací práce– okamžité práce v terénu nebo také plánované na několik měsíců dopředu. V případě nouze jsme schopni se okamžitě přizpůsobit.
5. Bezplatná konzultace– můžeme zajistit odbornou a kvalifikovanou konzultaci. Zkušenosti v tomto oboru poskytují mnoho informací, se kterými se velice rádi podělíme. Můžeme poradit nebo vás jenom informovat o možnostech.
6. Manipulace s břemeny– břemena se v této oblasti vyskytují nejvíce. Nejčastěji se zvedají do výšky, či se právě z výšky snášejí na zem, obojí možnosti jsou samozřejmě možné.
7. Manipulace se stavebním materiálem– materiál potřebujete občas dostat i do těžko přístupných míst, i tam se dostaneme pomocí našeho autojeřábu, který má luxusní podvozek a ten udrží cokoliv a dopraví to kamkoliv. Takže se náš jeřáb dostane i na těžko přístupná místa.
8. Montážní práce– velice rádi spolupracujeme s našimi zákazníky také v mnohých dalších ohledech. Provádíme montážní práce a jakékoliv další s tímto související.
9. Nakládání a vykládání– ať už materiálů, předmětů či cokoliv dalšího.
10. Manipulace s kameny a jinými těžkými předměty– velké a obří předměty také nejsou výjimkou. I těžké úkoly jednoduše zvládáme za pomocí naší moderní techniky a skvěle vyškoleného personálu.
11. Pomocné práce– hledáte pomocníka v této oblasti na pomocné práce? Podáváme vám svou ruku. Pomocné práce zajistíme kdekoliv a kdykoliv.
12. A další práce dle požadavků zákazníka– máte jiné přání? Pak se neváhejte obrátit v tomto směru na kvalitního odborníka.

zařízení

Práci zajišťujeme certifikovanými pomůckami

Nedílnou součástí naší práce je také odborně kontrolovat veškeré pomocné nástroje a ostatní zařízení. Kvalitní a certifikované jsou veškeré předměty, se kterými přijdeme do styku a které při své práci používáme. Může se jednat o lana, nekonečná lana, řetězy a kurty. Potřebné školení má také vazač, který v případě potřeby zajistí jakékoliv vazačské práce.