Stínící technika Ostrava je klíčem k vaší tepelné pohodě

Pokud už nevíte, kam byste se schovali před sluncem a váš http://zpravy.e15.cz/domaci/udalosti/globus-se-brani-stamilionove-pokute-1341833 byt či dům je v létě úplně rozpálený, tak vsaďte na spolehlivou stínící techniku, která vám tento problém pomůže vyřešit. Stínící technika Ostrava má v nabídce hned několik účinných produktů, díky kterým si již brzy budete moci příjemný stín užívat i vy.

Vlastně to jediné, co proto musíte udělat, je vybrat si ze široké nabídky produktů stínící techniky Ostrava, která zahrnuje jak venkovní a vnitřní žaluzie, tak rolety, markýzy či jiné praktické prvky.

pohled přes žaluzie


Třeba rolety jsou mezi lidmi velice oblíbené díky tomu, jak skvěle doladí váš interiér. Můžete vybírat z mnoha krásných vzorů, které interiér vašeho bytu vkusně doplní. Mezi stálice na trhu patří žaluzie, a to především ty vnitřní, na které dnes můžete narazit téměř v každém interiéru. K jejich oblíbenosti jistě přispívá i fakt, že umožňují pružně regulovat intenzitu světla, které do místnosti vniká.

oranžový nátěr

Ovšem jestliže toužíte po stínícím prvku, který vám toho nabídne ještě o mnoho více, tak si jednoznačně zvolte venkovní rolety. Ty svými vlastnostmi jistě uspokojí i toho nejvíce náročného zákazníka, protože vedle tlumení slunečních paprsků a intenzity světla toho dokážou mnohem, mnohem víc. Díky instalaci rolet na vaše okenní rámy získáte rovněž skvělý tepelně izolační prvek, který se nejen v létě postará o to, aby se dovnitř nedostal horký vzduch zvenčí, ale zároveň zajistí, aby naopak v zimě neutíkal pryč teplý vzduch z místnosti. Díky tomu ušetříte nemalé částky za vytápění či klimatizaci.

polévkové mísy

Ovšem venkovní rolety jistě potěší i ty, kteří se chtějí v noci dobře vyspat a ruší je v tom světelné znečištění anebo hluk. Zatímco zatemnění můžete díky těmto roletám získat až sto procentní, tak odclonění hluku zvenčí je rovněž významné. A zapomínat bychom neměli ani na to, že instalace rolet efektivně brání vloupání zlodějů do vašeho bytu právě přes okna.