Trošku jiný sport

Tato nepříliš známá aktivita, je u stále více lidí v hledáčku. Jestliže vyhledáváte extrémní, nebo tak trošku jiné sporty, než jsou ty klasické, je toto odreagování a vyblbnutí přímo pro Vás. Ano, mluvíme o trampolínám, právě tuto aktivitu Vám nabídne Jumppark Jarov.
Trampolíny nejsou určeny jenom pro děti, a to Vám zaručeně potvrdí tento komplex. Najdete zde velké množství zábavy, a to od skákání samotného, k házení míče na koš, či hraní vybíjené s partou přátel, na přímo určených arénách. Velkou atrakcí je také skákání do molitanu, kde si můžete vyzkoušet triky jako je salto nebo jiné vychytávky. Zkrátka je jen na Vás, jak svůj čas zde využijete. Jedno je však jasné, určitě se zde pořádně zapotíte a shodíte nějaké to kilo navíc.
děti na trampolíně
Velkou výhodou jsou zde vouchery, kterými lze obdarovat své kamarády či rodinu. Ty jsou k získání v určitých hodnotách, takže si každý přijde na své. K zakoupení jsou buď online, nebo přímo na místě. Další věcí, co bych zde určitě vyzdvihl, je pořádání soukromích akcí či narozeninových oslav pro děti. Takže není problém překvapit vaše ratolesti a uspořádat jim den plný zábavy přímo v Jumparku Jarov. Samozřejmostí jsou zde i Teambuildingy, které upevní vztahy na pracovišti a přinesou odreagování a zábavu pro celý kolektiv. Je zde také vedený individuální trénink pro začátečníky či pro školy.
skok štěstí
Výhodou je, že pokud Vás trampolíny zaujmou dostatečně, zle si zde vyřídit věrnostní kartičku, která vám umožní výhody v tomto aktivním centru. Buďto vstup zdarma při dosažení určitých vstupů, nebo slevy na skákání, kartička není časově neomezená, což je velké plus i pro méně časté návštěvníky.
Takže pokud nevíte, co byste nového zkusili, určitě vyzkoušejte tento nový druh zábavy. Personál je velice příjemný a zábavu si zde užijete naplno a uděláte něco pro svojí kondici a zdraví.