Vždy, jako nové

Nemusíte se nikde chlubit a dávat na odiv to, že Váš sexuální život je tak bujarý, a to se vším všudy. Nakonec to poznají pouze Vaši partneři. Ale zachováváte, kromě diskrétnosti, i čistotu svých erotických pomůcek? Máte přípravek, který se nazývá poppers? Znáte jej? Ten je totiž báječný na vyčištění čehokoliv, co téměř denně používáte!

olej

Jak se s poppers zachází?
Malá, nenápadná lahvička, a přitom je v ní tolik síly. Poppers dokáže vyčistit všechny Vaše kožené erotické pomůcky, jako jsou pouta, pásky, nebo oblečky. Jen musíte dát velký pozor na bezpečnostní opatření při manipulaci s těmito lahvičkami. Mohou přivodit nepříjemné potíže se zdravím. I když je pravdou, že látka v poppers obsažená je i léčivá. Zvláště pro lidi, kteří mají zdravotní problémy se srdcem. Vy přesto zachovejte zásady, které jsou průvodcem každé tajemné lahvičky s poppers!

· Nepotřísněte se
· Nevdechujte
· Nepožijte
Potom budou Vaše důležité pomůcky, jako nové. A vy budete zdráv, jako řípa!
Nebezpečné praktiky!
Ať už jste jakkoliv vynalézaví v oblasti erotiky, nepouštějte se do experimentů s poppers po stránce erotických zážitků. Jsou pomíjivé a rychle odcházející. I dodržováním této zásady předejdete nevolnosti, bolesti hlavy, nebo zvracení. Je totiž známo, že někteří lidé si lahvičky berou k docela odlišným účelům. Nastolením krátkodobé euforie a uvolněním hladkého svalstva ztrácejí zábrany a může dojít k nechtěným praktikám, kterých mohou později litovat. Vy si hezky zůstaňte stále u toho svého, ale s čistotou! Špinavé, flekaté, nebo jinak zanesené erotické pomůcky prožitek rozhodně nezvýší!

stěna

Co říci závěrem?
Zrekapitulujte si škodlivé účinky výtečného čističe, které by nastaly v případě nedodržení bezpečnostních pravidel, a myslete na to, že skvělý čistič je hořlavý. Takže romantické svíčky si nechte až na večer! Nechť Vám je poppers výtečným a spolehlivým pomocníkem v době mezičasu!