Sex jako nikdy dřív

Někdo má vztah dlouhé roky a tvrdí, že mu ani při sexu nic nechybí. Někdo má vztah pár měsíců a už dávno si neužívá akt naplno tak, jako předtím. Co s tím? Dá se s tím vlastně vůbec něco dělat? Chtěli byste změnu, protože obyčejný akt v posteli vám zkrátka nestačí a užívat si někde venku také není zcela reálné? Měli bychom pro vás variantu, kterou určitě oceníte, pokud si chcete svůj sex s partnerkou či partnerem trochu okořenit.

rtíky

Stačí jedno jediné slovo – poppers. Říkáte, že nevíte, o co jde? Chtěli byste vědět víc? Pak vám rádi představíme, co vlastně tento výraz znamená, a jak by vám mohl produkt pomoci v probouzení vztahu k větší akci.
Je to jednoduché, tento výraz je vlastně slangový a skrývá se pod ním název chemické látky, která je při správné úpravě člověku neškodná, ba naopak, umí pěkně rozproudit krev v žilách a podpořit pocity, které se skrývají možná hluboko pod kůží, možná ne tak moc hluboko, ale bojíme se je dát najevo a vědomě je poutáme.

Pokud máte touhu něco vyzkoušet, možná vás brzdí nějaký vnitřní pocit. „Nebude to trapné“? „Mám se zeptat“? Říkáte si, že to chcete, ale co když to nebude chtít druhá polovička? Skoncujte s tím. Stačí se dohodnout, že vyzkoušíte právě poppers, a všechno může být jinak.

krásná dívka

Okuste perfektní chvilku něžnosti

Nemusíte mít obavy, že by snad byla látka nějakou drogou. Pouze dokáže trochu zrychlit tep, přivést vám trochu růže do tváře, ale jste to stále vy, stále plně při smyslech, a pokud budete používat produkt podle doporučení, nemůžete mít žádné euforické stavy nebo okamžiky, kdy o sobě nevíte.
Pokud užijete poppers, pocítíte pořádnou dávku slasti, kterou hned tak nedostanete. Najednou ucítíte všechny touhy, které byly ve vašem nitru, a budete mít odvahu je realizovat. Neváhejte a zkoušejte.