Vybavte se kvalitní praktickou technikou

velká nerezová kuchyně

Máte-li restauraci nebo jiné stravovací zařízení, ve kterém se vyvařuje ve velkém, jistě se bude hodit nabídka od tedy nabídka míchacích kotlů, které velmi pomohou vašim kuchařům při zpracování velkého množství surovin.

Polévka, kaše nebo těsto? Nic není problém

Praktické chytré míchací kotle Combi se používají zejména k jemnému míchání polévek, připravuje se v nich třeba také bramborová kaše, drtí se v nich maso nebo je možné v nich míchat těsto na knedlíky nebo jiná jídla. Také díky teplotě do 120 C se v nich připravují základy pokrmů typu guláš, kari, ragú, rozličné typy jíšek nebo se v nich může i smažit cibulka. Stejně tak je možné na přání míchací kotle za příplatek vybavit chlazením umístěném přímo v plášti kotle. Tento druh kuchyňského robota má mnoho různých využití a díky svému profesionálnímu technickému vybavení je výborným pomocníkem i při složitějších přípravách pokrmů.

Vyberte si typ, který nejvíce v kuchyni využijete

Výběr míchacího kotle z nabídky http://gastrojindra.cz/multifunkcni-michaci-kotle-metos/vám umožní zaměřit se především na druh pokrmů, které jsou nejčastěji z vašeho gastronomického zařízení v distribuci. Můžete si vybrat typ Proveno, který je plně programovatelný a to pro použití i bez obsluhy. Typ Culino Combi zase umožní plně využít integrovaného mixeru umístěného na dně nádoby. Viking Combi umožňuje praktické tepelné i hnětací zpracování, neboť je především zaměřen na profesionální a všestrannou přípravu pokrmů. Tento typ je příjemným pomocníkem i do školních jídelen nebo velkokapacitních kuchyní.

Materiál, ze kterého jsou míchací kotle vyrobeny, je velmi odolný, stálý a příjemně udržovatelný

Po shlédnutí nabídky http://gastrojindra.cz/multifunkcni-michaci-kotle-metos/zjistíte, že většina komponentů a také samotné kotle jsou vyrobeny z nerezového odolného materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost i při velkém množství používání a to po mnoho let.

Vyberte si nejlepší kvalitu vybavení a vařte profesionálně se šikovnými pomocníky v podobě praktických kuchyňských robotů.

kuchař, panáček, nádoba