Zábradlí může zabránit pádu

Jsou věci, na kterých bychom rozhodně neměli šetřit. Když se zamyslíme nad zábradlím, tak to je přesně jeden ze stavebních prvků, který může zachránit život. Kdyby totiž nebylo součástí chodeb, schodiště, různých vyhlídek, domů, ale i bytů, potom bychom se pádu z výšky nemuseli nijak vyhnout. Rozhodně se vyplatí investovat do kvalitního materiálu, který navíc bude zároveň estetickou součástí našich domovů. Lepší je si zakoupit například nerezové zábradlí od prověřeného výrobce, který poskytne dostatečnou záruku na produkt, než se soustředit na levnější produkt, který ovšem nezabrání tomu nejhoršímu. Rozhodně bychom si měli dát pozor na bezpečnostní normy, které jsou stanoveny podle zákona naší republiky a stanovují tak bezpečnostní požadavky.
zábradlí v bytě

Originální design? To není žádný problém

Zábradlí z nerezu není vždy stejné. Můžeme vytvořit několik různých variant, které skutečně překvapí, jak k sobě ladí designem. Především se bude jednat o samotnou výplň, která dodá nerezu svůj půvab. http://www.pandora.net/cs-cz/products/charms/silver/791970cz Můžeme volit jednoduše vodorovnou nebo svislou výplň nerezových tyček, které mohou být přirozeně také různě tvarované nebo pořídit si skleněnou výplň. Ani sklo nezůstává pozadu s nabídkou různého provedení. Matné, s originálními tvary, motivy čiré a mnohé další kombinace, které by nás ani nenapadly. Harmonický prvek vytvoříme tak když navážeme s nějakou dekorací podobného typu jak v interiéru, tak exteriéru našeho bydlení.
zábradlí na společné chodby

Vybíráme vhodné madlo

Asi nejčastěji je k vidění zábradlí z kartáčové nerezové oceli v kombinaci dřevěného madla. Je to hřejivý prvek, který rozbije studený nerez a působí velmi příjemně na pohled. I na pohmat je příjemnější. Nicméně komu se líbí celé nerezové madlo, tak zajisté není žádný problém. Nabídek od výrobců je podstatně více, tudíž vybrat si ten správný tvar nebo provedení není žádný problém. Ovšem tam, kde se předpokládá styk s vodou, bude přece jenom nejvhodnější konstrukce a provedení z celého nerezového materiálu.